XƏBƏRLƏR Arxiv 1940 Çap et
03.02.2021 / Mühüm hadisələr 2021-ci il Gənclər üçün Prezident mükafatlarının verilməsi haqqında Azərbaycan Respublikası Prezidentinin Sərəncamı
Gənclər üçün Prezident mükafatına namizədlərin seçilməsi üzrə Ekspert Komissiyasının təklifinə əsasən və Azərbaycan Respublikası Konstitusiyasının 109-cu maddəsinin 32-ci bəndini rəhbər tutaraq qərara alıram:
Elm, təhsil, mədəniyyət, gənclər siyasəti və gənclərlə iş, ictimai və sosialyönümlü fəaliyyət, innovasiya və sahibkarlıq sahələrində xüsusi fərqlənən aşağıdakı şəxslərə 2021-ci il Gənclər üçün Prezident mükafatları verilsin:

NEWS Archive 1941 Çap et
03.02.2021 / Important events Order of the President of the Republic of Azerbaijan on awarding the Presidential Awards for Youth 2021
Based on the proposal of the Expert Commission on the selection of candidates for the Presidential Award for Youth and guided by item 32 of Article 109 of the Constitution of the Republic of Azerbaijan, I hereby order :
To award the Presidential Awards for Youth 2021 to the following persons who have distinguished themselves in the fields of science, education, culture, youth policy and youth work, public and social activities, innovation and entrepreneurship: